HABER: Adem Yavuz Vural

AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay 2 yıldır kazma vurulmayan Aşıkşenlik tüneli için “ ışığa 500 metre kaldı” diyerek açıklamalarda bulundu.

Uzun bir aradan sonra Çıldır’a gelerek Çıldır Belediye Başkanı ve Çıldır Ak Parti İlçe Başkanı ile ilçede bir türlü bitirilemeyen yatırımları dolaşan Ak Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay 2014 yılında ihalesi yapılıp, 2016 yılında inşaatına başlanan, dönemin Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından 2018 yılında hizmete açılacağı belirtilen ve son iki yıldır kazma bile vurulmayan Aşıkşenlik Tüneli için “ ışığa 500 metre kaldı” dedi.

Son iki yıldır çalışma yapılmayan Aşıkşenlik Tüneli için MESAFE, bir türlü bitirilemeyen hastane için UMUT, Merkez camisi için YARDIM temennilerinde bulunan vekil Atalay’ın sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamalar şu şekilde “Bugün Çıldır İlçemizi ziyaret edip inşaatı devam eden bir dizi kamu yatırımını yerinde denetledik. 2600 m’lik Aşık Şenlik Tüneli’nde ışığa 500 m kaldı. Şehir Parkı bir aya hazır. Çıldır Sentetik Çim Sahamız ışıklandırma ile birlikte artık gecede gençlerimizin hizmetindedir.Çıldır Entegre Hastanesi’nde sona yaklaştık. Çıldır Merkez Camii’miz için ise hayırsever hemşehrilerimizin katkısını bekliyoruz. Edep Erkan Yurdu ÇILDIR’ımıza hayırlı olsun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir